Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 literes akváriumba milyen...

60 literes akváriumba milyen szűrőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ami most van, folyton eldugul, szétesik, leesik az akvárium faláról. Szettben vettük az akváriummal több, mint egy éve, nem tudom milyen márkájú. Önetető is érdekelne, mert van, hogy hétvégére nem vagyunk otthon, akkor is kapjanak enni a halak. Légyszíves márkát írjatok, max közepes árkategóriájúig.
2010. ápr. 2. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Fanfilter mikro van (az 60 literesig ajánlott) 3200Ft volt.Igaz egy éve vettem de azóta is ugyanolyan jól működik,szűri és légdúsítja a vizet.
2010. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg, hogy milyen gyártmány. Valami típusszám csak lesz rajta. Nehogy azt ajánljuk, amivel problémád van.

A tapadókorongok amúgy mindegyiknél elöregednek.

Etető: Ha szettben vetted, akkor van hozzá tető. EHEIM (MP) és Juwel akváriumokhoz van hozzá való etető automata, egyéb esetben a Trixie/Resun lehet a megoldás.

De egy hétvégére inkább az élő tubifex és daphnia enyhe túletetését javaslom vagy valamilyen weekend tablettát.

2010. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz a haladnak, ha nem kapnak 2 napig enni. a héten egy nap ajánlott böjtnap (nem kapnak enni), de ha két napot nem vagytok otthon, akkor sem fognak éhenhalni a halak, mert az összes energiát, amit a kajából szednek, nem kell felhasználniuk. nem kell menekülniük, sokat úszniuk, vagy ilyesmi. szóval szerintem csak akkor ajánlott az etető, ha mondjuk hetet nem vagy otthon:)
2010. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem eheim szűrőm van, de abból nem a legkisebb,

hanem az eggyel nagyobb, az már levegőt is fúj.


Nekem meg van 6 éve, és még mindig tökéletes.

Bár a tapadókorongja ennek is elöregedett, ezért raktam rá egy drótot, elhajlítottam ilyen kampósra és felakasztottam az akvárium falára.


Lehetne hozzá venni új tapadókorongot ha akarnék, csak minek ha így dróttal sokkal egyszerűbb kiszedni amikor tisztítom.


Én kiszedem az egészet, nem csak a belsejét, mert könnyebb a csapnál szétszedni és lemosom az egészet, aztán ha kész, csak vissza akasztom a helyére és ennyi :)

2010. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!