Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 96 literes akváriumban...

Egy 96 literes akváriumban milyen halakat lehet tartani? Ez az akvárium így jó?

Figyelt kérdés

Egyelőre még nincs meg az akvárium se, csak érdeklődnék, nehogy hülyeséget csináljak majd. Egy 80x30x40-es akváriumot néztem ki Cat-Gato Pacific set. Van hozzá egy 450 l/h szűrő is. Ez a szűrő megfelel hozzá?

Milyen halakat tarthatnék egy ekkora akváriumban és mennyit? A díszhal.infon nézegettem már. Azok az adatok hitelesek? Előre is köszi a válaszokat.



2016. ápr. 21. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
majd ülj bele egy 15 cm-es nadályba :D
2016. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ja, feltetttem egy normális kérdést teljesen kezdő akvaristaként és elkzdesz itt piócákról pampogni, de a kérdéshez semmi értelmeset nem sikerült hozzáfűznöd. Lépj tovább trollkodni.
2016. ápr. 21. 14:16
 13/16 Agonoize ***** válasza:
59%
Mekkora faszok vagytok komolyan mit kell szórakozni a sráccal tényleg feltett egy kérdést akkor vagy normálisan válaszoltok vagy inkább sehogy ennyi...Szettet amúgy ne vegyél szerintem gyenge szűrést kapsz hozzá meg alap világítást,díszhal infó kezdetnek jó nem írnak nagy hülyeségeket,de tényleg inkább külön szedd össze a dolgokat az akváriumhoz :)
2016. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
miért beszélsz többesszámról? és segíttettem neki, csak ezt az idióta piócás gyereket oltottam le...
2016. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Agonoize ***** válasza:
59%
jah bocs nem rád értettem mindenki vegye magára akihez szólt a dolog akire meg nem az ne :)
2016. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszii a választ Neked is :) akkor majd próbálom összeválogatni külön a cuccokat. Valószínűleg arról is kiírok majd egy kérdés, nehogy hülyeségeket vegyek :D
2016. ápr. 22. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!