Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az lenne a kerdesem hogy...

Sándor Vanessza kérdése:

Az lenne a kerdesem hogy nyaralni voltam es amire vissza értem volt döglött hal a vízbe volt aki etette a halakat de döglött hal mar elvolt szinte bomolva kiszedtem atmostam mindent új víz es ugyan úgy meghalt egy hal létezhet hogy elkaptak valamit?

Figyelt kérdés
Halak,

2016. aug. 26. 03:13
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nem osztani kell hallod hanem segiteni de akk leszarom a szarrago halalkat majd veszek ujjakat
2016. szept. 23. 16:17
 22/32 A kérdező kommentje:
Ez igy azt irja tegyek a masik h ne hat nagy segitseg telleg
2016. szept. 23. 16:19
 23/32 A kérdező kommentje:
Valami szart elkaptak valamit akkor is kell beletenni
2016. szept. 23. 16:19
 24/32 anonim ***** válasza:
tedd azt miat leírt a 77 % os...
2016. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Mar telleg nem ertem vettem nagy akvariumot 110 literes nagy szurovel levegosztetovel es sorra halnak meg
2016. okt. 26. 16:45
 26/32 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után tetted be a halakat?
2016. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Hat egy bol az a baj de a parom azt momdta hol ugyan igy csinaltak mindig soha nem volt semmi bajuk a halaknak es naprol napra halnak meg nallam a halak
2016. okt. 27. 10:47
 28/32 anonim ***** válasza:
Akkor mégis min csodálkozol? Várnod kellett volna 3 hetet, addig halak nélkül járatni az akváriumot. Persze, hogy pusztulnak, éppen megmérgezi őket a saját ürülékük, ami nem tud lebomlani, mert a lebontó baktériumoknak nem volt idejük elszaporodni. Kérlek, add el az akváriumot és soha többet ne tarts semmilyen állatot. Egy kaktuszt is félnék rádbízni.
2016. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Legendák, mítoszok, egyéb elbeszélések alapján nem lehet állatot tartani. Nem még akváriumot!


A boltos ezt mondta, a párom azt mondta, olvastam a zinterrnetten...

Ez nem így működik.

Egy hörcsögöt se lehet így tartani.


Egy akvárium meg egy bonyolult komplex rendszer, ahol minden mindennel összefügg. Nem csak 1 állatot, vagy állatokat tartasz, hanem egy akváriumot tartasz életben, amiben egyébként halak is vannak.


Ez elég összetett dolog, és nem úszod meg anélkül, hogy alaposan utána olvass a dolgoknak, és a tudományosan megalapozott előírásokat be is tartsd.


Különben ez a vége. Folyamatos kudarc.

És nem érdekelnek se a legendák, se az, kinek mekkora szerencséje volt, hogy épphogy túlélték a halai.

Tényekről beszélek, azokról a tényekről, amiket épp most élsz át.


Totál fölösleges nulla tudással továbbfolytatnod ezt az ámokfutást, mert ez nem akvarisztika, hanem hal gyilkolászás.

2016. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Szerintem 100 emberbol max 20 tartja be a szabalyokat es h csak igy vag csak lehetnek halai senki nem tud mindent epp ezert kerdezem szerintem nagyon kevesen tartjak ezt be h 3 hetig jartatni az akvariumot stb
2016. okt. 28. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!