Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nehéz letenni egy horgászvizsg...

DominikHUN01 kérdése:

Nehéz letenni egy horgászvizsgát? (2016)

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanulsz, akkor semmi nem nehéz. A tilalmi időket és a méretkorlátozásokat nagyon meg kell tanulni. De a saját érdekedben is, mert ha a halőr elkap pl.egy méreten aluli hallal a szákodban, akkor 30.000 ft a legalja amit kifizettetnek veled. De asszem a neten vannak fent próbakérdések (ha jól emlékszem a MOHOSZ-nál), ott utána tudsz nézni.
2016. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amiket nem árt ha tudsz; tilalmi idők, méretkorlátozások, halak felismerése, ezenkívül tesztelgess.

Én tavaly vizsgáztam, ugyan azok a kérdések voltak az írásbelin, mint a netes tesztekben. Szóbelin meg vagy megszólaltál vagy nem, abszolút nem vették komolyan. Olyan emberek is megkapták, akik azt sem tudták milyen rendezvényen vannak.

2016. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha olyanok is megkapták akkor nem nagyon van félni valóm 1 napja találtam 1 teszt oldalt azt sokszor kitöltöm
2016. szept. 19. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!