Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan gyepesítsem az akvárium...

Hogyan gyepesítsem az akváriumot? Milyen növények alkalmasak rá? Minden megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
Szóval érdekelne, milyen fűszerű növényeket lehet ültetni csapvízben amik gyepet alkotnak? Azok a növények is érdekelnek amik nem igazán fűszerűek hanem nagyon apró a levelük és elvannak csapvízben is. Ha tudtok ilyet vagy bármilyen alternatív megoldást kérlek írjátok le!

2016. okt. 4. 15:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen kell, hogy gyep legyen belőle elég nekem, ha annak tűnik ilyen jó kis garnéla bogarászó helynek jó lesz, meg mondjuk a csíkoknak is tökéletes lenne alatta bújkálni többet látnám őket... Nem arról van egyébként szó, hogy nem tudnék szerezni ilyen növényt, mert bármikor tudok rendelni 2-3 helyről is és a futár 2-3 nap múlva itt van vele, hanem arról hogy mennyire változott meg vagy lett-e nemesítve. Nyilván ilyen mélységekbe nem mélyedtem és pont ebből kiindulva félek tőle. Még akár dupla áron is megvenném az ismidtől csak h biztosra menjek. De ha a növényeken nem ment végbe ilyen jellegű változás, akkor nyilván nincs miért aggódni, és hát ezért vannak kétségeim.
2016. okt. 5. 15:40
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez esetben ajánlom neked a Pogostemon helferit. Szereti a kemény vizet, ha elég a fényed alacsonyan marad és oldalra terjed. Jópofa növény, nálam az RC-k is sokat időznek rajta.
2016. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Platypus ***** válasza:
Megkérdezem, de szerintem már nincs meg neki. Volt azóta vagy 2x teljesen újraindítva az akvárium.
2016. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!