Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mini akvárium levegőztető nélkül?

Mini akvárium levegőztető nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


Erre a falra szerelhető típusra gondoltam, a legkisebb 15cm méretben. Nem is férne bele semmi más. Kérdés egy hal hogy élne meg benne. Növényzet vagy műnövényzet lenne benne, amit ehhez ajánlanátok. Persze megértem ha azt mondjátok ez egy rossz hóbort lehet, és ez egy koporsó a szerencsétlen élőlénynek és csak állatkínzók tartanának ilyenbe akár egyetlen halat is. De ha nem szenvedne, szép dísz lehetne az ágy felett :)


2016. okt. 10. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
NA azt nem tom miert 50-et irtam 30at akartam de bizony eléri nézd csak meg a diszhalinfot ;)
2016. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hagyjad, már jelentettem, ha nem veszi észre magát, hogy ha hülye valamihez akkor jobb ha elkotródik, akkor majd kitörlik.
2016. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10 cm-re nő szar körülmények között, de attól az nem követendő.

itt egy kisebb változat..


[link]

2016. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a boltba olyan világtalanok az eladók mint te. azt se tudod, h működik az akvarisztika, mi az a biológia szűrés.. 30-40 liter a minimum ,ha nem az állatkínzás a célod... remélem hamar elmegy akommenteléstől... mert véletlenül a végén még valalki megfogadja...
2016. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!