Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növény ez?

Lakod Dezső kérdése:

Milyen növény ez?

Figyelt kérdés
A sulinkban volt egy kisebb virág vásár, és volt egy növény, aminek az alakja olyasmi volt mint egy bonsai fának, 30-40cm-es szára volt, és vékony levelei, amelyek hasonlítottak a borostyán leveleire, viszont nem hiszem hogy bonsai lett volna, mert 400 ft-ért árulták, nem értek nagyon hozzá, ezért kérdezem, hogy milyen növényt láttam?

2016. nov. 12. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg a fikusz benjamin???


[link]

2016. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen volt, köszönöm! Milyen ehhez hasonló növény van még?
2016. nov. 12. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bonsait akarsz csinálni, ajánlom a majomkenyérfát, én most épp azt nevelek :) Elég igénytelen, pont az olyanoknak való mint én vagyok. Heti egyszer meglocsolom, és többet ne akarjon, mert úgyis elfelejtem :D
2016. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt nekünk majomkenyérfánk, de nagyon sűrűn, és sok levelét lehullatta
2016. nov. 12. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem volt megfelelő a helye. Az enyém is eldobott most pár levelet, de csak mert most kezd fásulni a szára (meg mert telelni készül).
2016. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!