Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hová tünhettek a neonhalaim?

Hová tünhettek a neonhalaim?

Figyelt kérdés
Már egy 2 nápja nem látom őket, pedig most vettem öket. Ennyire eltudnának rejtpzni egy aksiba? A többi halam, nem hiszem, hogy megette volna őket. Fekete neon, meg leopárd/zebra dánió csak nem eszik neonhalat nem? Mikor kezdhetek aggódni, hogy nem látom őket többé? Gondoom még új nekik a hely...
2010. ápr. 30. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a tapasztalatommal tudok szolgálni, az enyémeket az akvárium mellett találtam meg egyszer megszáradva. Öngyilkosok lettek :( Nem viccelek. Nézd meg te is, ha meg ez ki van zárva, akkor lehet, hogy bújócskáznak.
2010. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy elég fürge dánióm,ami szétcsipkedte a neonhalakat az akváriumban.
2010. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tárt tetőn nem hiszem, hogy kijutottak volna. Még az elején láttam őket, a dánióm kicsit kergette őket. Pedig úgy tudtam, a dánió megvan a neonhallal. Régen is voltak neonhalaim, csak együtt nöttek fel.
2010. ápr. 30. 20:44
 4/11 A kérdező kommentje:
zárt tetőn*
2010. ápr. 30. 20:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nagy az aksi 70 liter, meg még kicsik a neonok, de már több mint 15 perce figyeltem az aksit, és semmi mozgást nem látok, megse csillannak, a növények között se látom őket. 2 nap alatt csak nem haltak éhen nem?
2010. ápr. 30. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:
én is dánióval tartottam a neonokat... nekem is ugyanígy eltüntek :/ szerintem valamelyik megehette... :/
2010. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20:37-es vagyok:a dánió mindenevő,megeszik ikrákat meg ilyeneket is,szóval tuti az volt.
2010. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És tudok vele valamit csinálni? Akárhányszor veszek új halat, megkajálják majd?
2010. ápr. 30. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer megették, akkor megeszik máskor is, az hiszik kaja és azzal eteted őket.
2010. máj. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt.Aztán amikor takarítottam az aksit a kövek alatt találtam meg őket.Én azt hittem a neonhalak strapabíróak de nem.Rá 3 napra elpuszultak,megkérdeztem az eladót hogy vajon mi történhetett és azt mondta valószinüleg nem volt megfelelő az aksi vize.Más hal neon fajtán nincs az akváriumomba,ugyhogy tényleg ez történhetett.szerintem neked is ez van
2010. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!