Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány kilót nyomhat egy 110...

Hány kilót nyomhat egy 110 literes akvárium mindennel együtt?

Figyelt kérdés

Az a kérdés kibirja e a polc? A Polcot én terveztem, csináltam, 1,8 vastag Laminált lapokból, alját elől hátul 8 centi széles kereszt merevitőt raktam, amire megy az egész, 2 oldal, és középen is egy függőleges tartó. a baloldalába polcot vágtam be, csavartam fel középre, jobb oldalán meg feljebb még egy polcot. Hátul fönt két oldalára vékony háromszögeket, vagy inkább sarkokat vágtam be, amit a felső vizszintes és az oldal falhoz erősitettem, hogy az is merevitse. Engem kibirt a polc, rá nehezedtem teljesen, még mozgattam is, simán tartott.

Az a kérdés hogy hosszabb távon kibir e egy 110 literes akváriumot, kövekkel megpakolva teli vizzel?. Kérdés az, hány kilót nyomhat igy egy akvárium?

Hol kellene még meg erősitenem ezt a polcot? én arra gondoltam hogy arra a lapra amire megy majd, alul még sarok elemekkel hozzá lehetne csavarni az oldalakhoz, hogy fixen tartson masszivabb legyen a szerkezet.


2016. dec. 25. 09:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ügyes vagy, ha 5 év múlva megadja magát akkor is ilyen vidám legyél :P
2016. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
háát csak nem fogja megadni magát, azért ez préselt lap, élettelen, nem vetemedik idővel mint a fenyő.. Csak egyben marad.
2016. dec. 27. 07:21
 13/13 anonim ***** válasza:
úgy legyen!
2016. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!