Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mert zavaros az akvarium vize?

AspireV3 kérdése:

Mert zavaros az akvarium vize?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Par napja vizet csereltem (1 napos allott vizzel) es azota az akvariumban a viz igen csak zavaros. Mi lehet a baj? Gondoltam ammoniara ugy h vettem ilyet : [link]

A tank pedig igy nez most ki. [link]

Pure aquat tegnap elott tettem a vizbe. De nem latok semmi valtozast. Mit csinaljak?



#akvárium #hal #Love Pet #Pet At Home
2017. jan. 1. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

ez mi ez? ez nem akváruium ez kínzókamra. tetra csapathal 100 litertől tartható, neon is csapathal, 70-80 litertől...

inkább hagyd abba, nem való ez mindenkinek.

2017. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3-4 honapja uzemel az akvarium eddig semmi problema nem volt. Mitol lett most hirtelen zavaros?
2017. jan. 1. 19:56
 3/4 anonim válasza:

A halak nagyobb helyet igényelnek..

Esetleg raktál bele új tárgyat?

2017. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, probalok belole elajandekozni majd. Nem tudom hogy itt van-e ra lehetoseg h vissza vigyem a shopba. Utana jarok. 1db gomb mohat tettem bele par napja. Lehetseges hogy attol ilyen?
2017. jan. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!