Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyenre lehet rakni akváriumot?

Ilyenre lehet rakni akváriumot?

Figyelt kérdés

Kábé száz kilósról lenne szó, a szekrény maga masszívnak tűnik, oké, hogy a teteje forgatható, de nyilván a súly annyira lenyomná, hogy az meg nem moccanna egyhamar.

(a kép nyilván nem saját, de ugyanilyen modellről van szó)

[link]


2017. márc. 12. 22:57
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Simán. Tetszetős masszív bútornak látszik. Polifoam-ot kell rátenni és nyugodtan használható akváriumtartóként. A kerekeket lehet, hogy érdemes lenne leszerelni.
2017. márc. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Egy ívelt elejű akváriummal nagyon jól mutatna szerintem.
2017. márc. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kerekeket 100% hogy le kell róla szedni!
2017. márc. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remek köszönöm :) remélem, 112 literes akváriumot is elbír, épp a masszívsága miatt néztem, hogy akkora baj csaknem lehet, olyan bútorokat láttam direkt akváriumok alá tervezve, amik sokkal gyengébbnek tűntek.

Az enyémnek szerencsére nincs kereke, ott is négy viszonylag széles korong tartja el a földtől egy kicsit, azzal sem lesz sok gondom :)

2017. márc. 13. 11:20
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Sokkal többet is.:D Hasonló vastagságú és méretű bútorlapból van egy kis dohányzóasztalkám vékony esztergált falábakkal mindenféle merevítés nélkül, arra szoktam felugrani ha izzót kell cserélnem, vagy ha a szekrény tetejét tisztítom, meg sem kottyan neki a 100-kilóm pedig ilyenkor kis helyre koncentrálódik a súly és izgek-mozgok rajta.:D Csak arra kell vigyázni, hogy ne nagyon vizezd össze mert azt általában nem nagyon bírják.
2017. márc. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!