Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Holt tudom elcserélni?

Holt tudom elcserélni?

Figyelt kérdés
Van két guppi halam,(lány,fiú) két neon hal és egy arany hal.Sajnos nem vált be gyerek mellett és ezért cserélném el egy hörire.Esetleg nem tudnátok ebben segíteni?
2010. máj. 11. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kereskedésben. Van, ahol átveszik, de nagy pénzre ne számíts.
2010. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a höri bevállik gyerek mellett??? akkor is mikor szegény véletlenül megharapja majd az ujját??? gondold ezt át mégegyszer....
2010. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisgyerek mellé nem ajánlott a hörcsög. Többek között azért, mert egész nap alszik, este 10 után kel fel, amikor meg a gyerek alszik. Ha napközben piszkálják, felébresztik a hörcsögöt, nagyon morcos lesz, és meg fogja harapni a gyereket. Szóval a hörcsög-gyerek párosítás nem éppen a legjobb, úgyhogy szerintem ne vegyél neki hörcsögöt.
2010. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltok hogy esetleg Ő szeretne valami kisállatot, és a hörcsög épp azért lenne jó mert akkor alszik, amikor a gyerekkel tudna foglalkozni?

amúgy nekem volt hörim és 8 körül ébredt.

2010. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért cserélném el őket,mert a fiamat izgatja a víz és állandóan hozzáakar nyúlni.Höri meg azért lenne jó,mert aranyossabb.Simizni meg nem simizné,mert nem hagynám.Amúgy is 17hónapos a fiam!
2010. máj. 12. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
értem, és valószínű, hogy a hörcsög nem izgatná... vegyél neki plüssállatot :S
2010. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!