Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám elcserélni a yorki...

Hol tudnám elcserélni a yorki kanomat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 12:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Hú, milyen jó gazdi vagy! Csak úgy simán elcserélnéd! Szerintem egy plüsskutyára cseréld, mert neked nem való állat!
2010. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
21%

nem kell rögtön nekiesni! valami háttérinfót tudnál adni?

miért akarod elcserélni, mire stb.

2010. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
22%
Mire akarod elcserélni?????
2010. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem estünk neki, de mégis miért akarja elcserélni szted? Lehet nem bír a kutyával, kezelhetetlen, vagy egyszerűen megunta és mondjuk egy cuki kis csivava kell neki! Vagy talán lehet jó oldala annak, hogy valaki meg akar válni a kutyájától?
2010. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
32%
épp ez az, ötletem sincs. mért hordjam le, ha nem tudom az indokait?
2010. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%
Sehol! Neked nem kell kutya. Őt meg add olyannak aki szereti.
2010. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Ez egy hosszú történet lenne.....

De tömören.

Annó találták az ismerőseink ők nekünk ajándékozták,mert panelba kellett menniük.Már lassan egy éve nálunk van.(kertes házban lakunk)1,5-2 óránként ki van engedve vagy viszem sétálni.De se az utcán se az udvaron nem hajlandó elvégezni a dolgát.Helyette itt bent a házban csinálja.

Ez a fajta volt minden álmom,már gyerek korom óta,de nagy csalódás ért.Az istenért nem tudom szobatisztává tenni.És már bele fáradtam,nincs több erőm ezzel foglalkozni.Neki akarok jót,hogy egy szerető családhoz adom.Mert én szegénykémmel már idegességembe üvöltök(egyszer nem emeltem rá kezet,mielőtt vki kitalálná) amikor a fiam jön ki mászni és már csak azt veszem észre,hogy a szarban vagy a pisában tapicskol.

Nagyjából ezért szeretném elcserélni.Hátha valakinek több idege van hozzá.

Félre értés ne essék,IMÁDOM A KUTYÁKAT.Rajta kívül van még egy.Tényleg,teljesen el vannak kényeztetve,minden jót megkapnak,bent alszanak a szobában.....

2010. márc. 11. 13:00
 8/41 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig értem. De! elcseréled, és ha azzal a kutyával is probléma lesz, azt is elcseréled? És ez így fog menni? Egyáltalán mire akarod cserélni? Lehet azt hiszed, hogy jó amit a kutyával csinálsz, de nem a kutya a hibás, a gazda nem tudja megnevelni. Meg egy normális ember nem áll neki cserélgetni a saját kutyáját egy olyanra ami telekakál mindent. Nem fogják neked elcserélni egy szobatiszta kutyára! Más szenvedjen a te hibádból? Ajándékozd el a kutyát, de ne vigyél haza másikat!
2010. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Pont ez az, túl el van kényeztetve, nincsenek korlátok, szabályok, a kutya azt hiszi, minden az övé, ezért meg is jelöli a területét. Ajánlom Jan Fennell Kutyapszichológia c. könyvét. Érdemes lenne még egy próbát tenni.
2010. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
18%
Mivel kaptátok, nem ti választottátok (és nem ő választott titeket). Beszélj esetleg egy tenyésztővel, hátha tudna segíteni, én ezt tenném. Részben ezért nem akarok befogadni talált állatot, erre vannak azok, akik ilyen állatok mentésével foglalkoznak..
2010. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!