Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mi akar lenni szerintetek?

Ez mi akar lenni szerintetek?

Figyelt kérdés

Az eladó jávai mohának hirdeti, én pedig algának nézem.

[link]


2017. máj. 12. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Moha az, csak vékony szálú.
2017. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Láttam már jávai mohát, nem így nézett ki.

Zöld szakáll algának nézem. Olyan összeragadtnak tűnik, haragoszöld, ellentétben a jávai mohával, mert az világoszöld és nem ragad össze, és erősebb a szára.

2017. máj. 12. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam már jávai mohát, kevés fény alatt ilyen. Zöld szálas algát is láttam már, az nem ilyen, vékonyabb és nem ágazik el sehol. Ezen meg azért néhány helyen látni elágazást.
2017. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Moha ez, csak ahogy írták megnyúlott. Esetleg keress karácsony mohát az mutatósabb, bár a jávai is szép ha megfelelően van tartva.
2017. máj. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Elágazó szóval moha.
2017. máj. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ha ennyien látjátok benne a mohát, akkor elhiszem, hogy tényleg az. Én ezt inkább nem tenném be az aksiba. A karácsonyi moha is szép, de én még jávait szeretnék. A kereskedésben nem tudnak beszerezni, ezért marad a keresgélés.
2017. máj. 13. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnézed jobban akkor látszik hogy ágasbogas.Na most az az alga nem ilyen.Ennek annyi a baja hogy szarul volt tartva.
2017. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!