Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akar szobatiszta...

A kutyám nem akar szobatiszta lenni?!

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos francia bulldogunk, 3 hónapos kora óta nálunk van és nem akar szobatiszta lenni.

2 óránként viszem ki, evés, ivás után rá 10-15 percre.

Az első 2 hét után 1-2 hétig láttam rajta a fejlődést hogy kint pisil amint kiviszem, a házban pedig próbálja vissza tartani, viszont mostanra kiviszem és semmi jele nincs annak, hogy kint akarna pisilni, vissza behozom a házba és bent végzi el a dolgát. Valami ötlet?



2016. dec. 26. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint végzi a dolgát meg szoktad dicsérni? Egyébként ha rajtakapod hogy bent ürít akkor megszidhatod érte egy kicsit, csak ne utólag hanem akkor amikor épp csinálja.
2016. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinu az idojaras nem tetszik neki.

De nekem a 9 es 8 hobaposak se szobatisztak. Ha sokaig itthon vannak, pl. Munka miatt egyedul, mundig rpisilnek.

2016. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Igen, pisi-kaki után mindig megdicsérem, simogatom.
2016. dec. 27. 01:46
 4/4 elwera ***** válasza:
5 hónaposan nem volt szobatiszta az enyém sem. Kb 8-9 hónaposan kezdte felfogni hogy mit szeretnék tőle. Lehet hogy nem csináltam jól a hozzászoktatást mert első kutyám volt, meg olyan zsúfolt helyen laktunk ahol nem nagyon akartam örömködni mikor kint pisilt, nem szerettem ha mások hallják. Most már hogy kihaltabb helyen lakunk, itt jobban meg tudom dicsérni kint, lehet hogy ez is az oka annak, hogy sokára tanulta meg.
2016. dec. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!