Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért tiltották be a körakvári...

Miért tiltották be a körakváriumokat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:
talán, mert torzít?
2010. máj. 16. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért is, mert tönkremegy tőle a halak látása és megőrülnek benne, a másik meg, hogy ezek általában 5 liter körül vannak, ami nagyon kevés akármelyik halnak ahhoz, hogy jól érezze magát. Azt is hallottam, hogy mivel csak körbe tud úszni, az uszonya amelyik az üveggel érintkezik letöredezhet, onnan pedig már könnyen megbetegszik és elpusztul.
2010. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem.. és köszi.
2010. máj. 16. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
még ha nagy is, a benne lvő vízhez képest kicsi az a felület ahol a víz levegővel érintezik.
2010. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért amiért a kör kalitkákat is....megbolondulnak benne a kis állatkák.
2010. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam, hogy betiltották a kör akváriumot :( pedig nekünk még olyan van... de ezeket olvasva be kell szerezni egy újat...
2010. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kérdezőnek:

Azért mert idióta grínpíszes fanatikus majmok, egy normális világban halomra lőnék őket.

Előttem szólólnak:

Ne szerezz be baromság az egész.

Vagy ha te is ilyen zizi vagy vidd el a halat Csernushoz Ő majd mind2tök fejét rendbe rakja.

2010. jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!