Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megdöglött mind2 algaevőm,...

Megdöglött mind2 algaevőm, lehet h azért mert túl tiszta még az akvárium? 1 hónapos

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet tudni, mindenképpen tesztet kell csinálni. Nekem most születtek amúgy ancik, sajna van vagy 12-15 darab. :D (+3 nagy) Amúgy mennyiért vetted? Nem tudom, h mennyit kérjek értük. :D
2010. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy tudnám javasolni, hogy rakjál bele uborka, cukkini szeleteket, mert tévedés, hogy csak algát ennének. :)
2010. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
az algaevők olyan rusnyák :D
2010. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azok, de kellenek. :D
2010. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
talán meghalt...nem? Adjuk meg nekik a méltó tiszteletet!
2010. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az algaevők mindent megesznek. A lemezes halkaját, az élő tubifexet vagy a fagyasztottat is szeretik.


Azt tudom javasolni, hogy ha máskor veszel, akkor inkább nagyobbat vegyél, legalább 6cm-st. Az biztosabban megmarad. A kicsik érzékenyebbek.

2010. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. máj. 17. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől pusztulhattak el. Nekem is van egy, már 4 éves és olyan szívós hogy szerintem még agyon csapni sem tudnám!:D Rengeteg hal megfordult már az akváriumomban 4 év alatt ő az egyetlen aki még azóta is él, a rendíthetetlen ólomkatona!:) Egyébként tényleg nem csak algát eszik, megeszi a bomló növényeket is. Én szoktam neki adni tablettás díszhaltápot is, az akvárium oldalra kell tapasztani, azt is szereti.:)
2010. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
biztos nem az éhségtől pusztult él de néha tényleg kényeztedheted őket uburkával meg hasonlókkal. én már felneveltem egy algaevőt (1 centi volt tán mikor vetem) de öregkorára megbolondult. kb 9 centis volt mikor odaadtam egyik havernak mert bántotta a kék rákom :D az a lüke meg namaz hogy kettévágta volna, menekült és félt...
2010. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!