Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek Black mollyval és...

Jocsó kérdése:

Szerintetek Black mollyval és Xifoval lehet együtt tartani garnélát? Ha igen akkor milyet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék..
2017. máj. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
Amano garnélákat tartottam vegyes akváriumban amelyikben mollyk is voltak, rájuk se bagóztak, mondjuk a többi halat sem izgatta a jelenlétük. Ha dús a növényzeted a tieiddel is ellene. Kisebb testű garnélákkal vagy édes vízben szaporodókkal nincs értelme próbálkozni, mert a lárvákat biztos, hogy megeszik, ill a felnőtt kistestű garnélákban is kárt tehetnek. Nem túl szerencsés párosítás a molly-xifó sem.
2017. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. A molly meg a xifo màr egy éve lakòtàrsak és nagyon jól elvannak.
2017. máj. 31. 07:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk vannak mollyk és xifók is. Red Cherry garnéláink vannak, soha nem volt gond.
2017. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hogy bántják egymást hanem a víz hőfokára ami valószínűleg egyiknek sem az igazi ha köztes hőmérsékletű vizet használsz. Nem mondtam, hogy nem lehet csak azt, hogy nem szerencsés. Ha a redek szaporodni is tudnak akkor valószínűleg dús növényzeted van, nekik meg szerencséjük.:D
2017. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok értelek. 24-25 fokos a vízem. A növényzet elég sűrű benne, csak nem tudok dönteni, hogy érdemes lenne e garnélát megpróbálni. Elég sok oldalt nézegettem, meg videókat de nagyon megoszlik a vélemény. Van aki azt mondja, hogy neki sincs gond vele, van aki szerint meg se próbáljam. Nem tudok dönteni igazából.
2017. máj. 31. 19:14
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Hát ezt neked kell eldöntened én attól többet nem tudok segíteni, hogy nálam problémamentes volt a tartásuk. Bátran kimertek jönni a nyílt részekre is sőt még küzdöttek is egy-két jobb falatért a halakkal de egymást nem támadták.
2017. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!