Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet akvárium a hűtőszekrényen?

Lehet akvárium a hűtőszekrényen?

Figyelt kérdés
idonként elindul a hűtőkompresszor és éz némi rezgést general, az zavarhatja a halakat ?

2017. jún. 6. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a halakat zavarja-e az kérdéses. Viszont a víz is rezegni fog, enyhe hullámzás lép fel, aminek következtében az oldalfalakra a rezgés ütemében húzó-toló erő hat, ami meggyengítheti a ragasztást (bármennyire rugalmas is az).
2017. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp nem tenném rá, szerintem a halakat is stresszeli, és az előttem író részletezte hogy az akvárium szerkezetére is rossz hatással lenne, plusz súlyban se tudom hogy hatna a hűtőre.
2017. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a hűtő használati útmutatóját, és kiderül, hogy nem szabad a tetejére rakni semmit se! Főleg nagy adag vizet elektromos cuccra...
2017. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a hűtőszekrény a belső hideget, a környezetének fűtésével állítja elő. Én nem ajánlom.
2017. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem jó ötlet. Ha valamiért kifolyik a víz az akváriumból akkor tönkre megy a hűtő.
2017. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél egy üveg hideg vizet a hűtő tetejére, aztán nézd meg pár óra múlva, hogy mennyire lett meleg...

Vagy egy tábla csokit... 10 perc alatt megolvad.

Hacsak nem akarod megfőzni a halakat, inkább ne tedd.

Elektromos eszközre pedig főleg ne tegyél akváriumot.

2017. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Milyen hűtőket használtok ti? Nehogy már szétrepesszen egy akváriumot, meg felmelegítse a tetejére tett vizet.:D Nem egy drága hűtök van (Zanussi) és már nem is új de teljesen hangtalan és a teteje nem melegszik egyáltalán, ja és szinte észrevehetetlen ha beindul a kompresszor, nem rezegtetné jobban a tetejére tett vizet, mint bármelyik belső szűrő motorja. 20-30 éve volt ilyen hangos Lehel hűtőnk na az tényleg traktor volt.:D Természetesen én sem ajánlom de nem ilyen félelmek alapján. Ahogy írta valaki, nem teszünk villamos berendezés, készülék tetejére semmit, főleg nem akváriumot. A konyhák amúgy sem igazán jó helyek egy akváriumnak, bár ezt konyhája válogatja.
2017. jún. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!