Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri halakat szeretnék!...

Tengeri halakat szeretnék! Hol tudnék venni? És a vizet honnan szedjem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 15:25
 1/6 anonim válasza:
0%
kisálatkereskedés,csap
2010. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugorj le az adriára utánfutóre egy ezer literes tartály meg egy motoros szivaatyu megtöltöd a tartályt és bedobsz egy varsát az adriába aztán lesz benne egy pár nap mulva tengeri hal oszt bele rakod őket a tartályba!
2010. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

khm... ez nem olyan dolog, mint a sziámi harcoshalat a gömbakváriumba...

Egy tengeri akvárium létrehozása még csak halakra (tehát nincs korall, és más gerinctelenek) optimalizálva is százezres tétel. Maguk a halak általában 10 ezertől kezdődnek, de hidd el nem ők maguk a drágák, szóval ők elenyészőek az ár szempontjából. Ha esetleg tényleg komolyan gondolod, van benned elhivatottság, és nem kis pár napos hóbort, és anyagi kereted is van rá akkor segíthetek egy-két dologban mert nekem már volt egy pár.

2010. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdőknek nem ajánlom a tengeri halas akváriumot! A vízüket sóval kell keveri egyébként(sótartalom 30 - 40 mg/l). De inkább vegyél először guppikat, ők is nagyon szépek és tsrtásuk lényegesen egyszerűbb! Aztán majd ha velük boldogulsz esetleg átérhetsz a tengeri halakra is..
2010. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem kezdőknek való a tengeri akvárium...fokozatosan kell haladni, először egyszerűbb, könnyen tartható édesvízi halak, aztán komolyabb édesvízi, majd esetleg pár év múlva tengeri.
2010. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tééényleg:O én fotonágyút szeretnék hol tudnék veni és az áramot honnan szedjem??? egyébként igaza van az előttem szólónak ha van kb fél másfél milliód(sztem 300-400l-en alul ne is gondolkozz) erre akkor sok sikert DE figyelmeztetlek ennek az akváriumnak a működtetése még a profiknak is nehéz mert van 1 millió érték amit figyelni és kordában tartani kell a halak és korallokról nem is beszélek...
2010. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!