Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam hogy nem lehet halat...

Olvastam hogy nem lehet halat enni terhesség, vagyis bizonyos tengeri halakat. Ruszlit sem lehet? Nagyon meg vagyok veszve érte!

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem is hallottam erről, szerintem nyugodtan egyed, ha kívánod! Bár nekem hányingerem volt a halak szagától, amikor terhes voltam.

7 hós kisfiú anyuja

2009. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyel, semmi bajod nem lesz tole. A kulonleges halakat, meg a nyers husokat, nyers tojast, peneszes sajtot nem szabad.

De gondolom nyers hust, meg nyers tojast nem szoktal enni. En nem is ertem, miert irnak ilyeneket, en eletemben nem ettem meg ilyeneket.

Gondolom ezt a ruszlit se ejjel-nappal eszed. Nyugodtan egyel!

2009. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ruszlit ettem a terhességem alatt,mikor megkivántam.Kine hagyd!!!!!:)35hetes km
2009. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! úgy megnyugtattatok hogy most azonnal lementem a boltba és bevágtam egy egész üveggel...hmmm...de jóóól esett!!! :)

Köszönöm mégegyszer,és boldog babavárást Nektek is! :)

2009. febr. 20. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogyisnem lehet! sőt! Minden mennyiségben halat, halat és halat! főleg tengeri halat, mert abban van a sok omega-3, ami a baba fejlődésében is nagyon sokat számít. És még rengeteg vitamin van benne, és a legegészségesebb hús!!! Azért írják, hogy nem lehet, mert higany lehet bennük, na de akkora mennyiségben senki nem eszik, hogy az ártalmas legyen. Nekem van ismerősöm aki szusit evett kilószámra terhesen, és semmi bajuk nincs. Pedig az nyers. mondjuk azt én nem vállalnám be, de sütve-főzve, minden mennyiségben!
2009. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16:52-es azért írják le, hjogy nyers húst nem lehet, mert egy csomó felvágott nyers, vagyis csak füstölt. Meg a tatár bifstek is nyers hú, sőt van benne nyers tojás:) Mondjuk én imádom, de amíg ki nem bújik a babuci, inkább nem kockáztatok.
2009. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!