Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halak 140 literre? Jó így?

Halak 140 literre? Jó így?

Figyelt kérdés
147 literes aki bejáratás alatt. A következő össze allitásra gondoltam de nem tudom jó e. 10 guppi 2 platti (esetleg 1-2 még) 6 zebra vagy leopárd Dánió vagy helyettük 6 vörös farkú razbóra. 8 Red cherry. Jó így? nem sok? Esetleg valami algázó mehet még?
2017. júl. 5. 17:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mickey egér platti-t szeretnék nekem azok tetszenek igazán 1 hím 6-7 nőstény guppy lány Palatik fiú nélkül és a többiből se akarok nagy szaporulatot közös akvárium lesz nem tervezek külön szaporítani 😊
2017. júl. 6. 13:39
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk logikailag nekem nem annyira áll össze.

Azt mondod, nem akarsz nagy szaporulatot, előtte meg azt mondod, telerakod nősténnyel az akváriumot.

Ezt így hogy lehet összeegyeztetni?

Mert az hogy nem tervezel szaporulatot egy dolog, akkor majd lesz tervezetlen szaporulatod. Nem kevés. Ellenben jó sok.

2017. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenből csak nőstény szeretnék kivéve guppiból mert van mert 6 lányhoz lesz 1 hím közös akvárium a felesleget úgyis megeszik van egy kis akvám ott vannak a guppyk 1 kis halam van csak a többit megették szóval nem hiszem hogy nagyon elszaporodnának néha néha 1-1 megmarad az szerintem nem nevezhető nagy szaporulatnak 😊
2017. júl. 7. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!