Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha sos vizi akvariumot szeretn...

Ha sos vizi akvariumot szeretnek milyen akvarium kell? Eleg a sima, vagy azt szetmarja a sos viz?

Figyelt kérdés
Valamint szeretnek egy rakocskat, mar sokat olvastam rola. Le tudnatok irni, hogy milyen felszereles kell hozza az akvariumba? Koszi a valaszt elore is :)

2017. júl. 17. 08:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon szép kis akvárium őszinte elismerésem, de elfogadsz egy jó szándékú kritikát? Most nagyon szép, de gyönyörű is lehetne ha valahogy elrejtenéd a technikát. Van egy mutatós első rész, hátul meg olyan mint egy gépház tele csövekkel meg minden. Ne haragudj az észrevételéért valóban jó szándékból írtam és nagyon tetszik az akváriumod ezt leszámítva."


Ezt gondolom nekem írtad. :)


Először is köszi. Nem tudom a technikát elrejteni. Az a helyzet, hogy ez egy gyári 60 literes akvárium szett, műanyagtetővel és beépített fénycsövekkel (de én a tetőt nem használom). Használtam vettem egy tagtól, aki aranyhalat tartott benne előzőleg. De a ragasztása bírja a sós vizet.


Nem tudom elrejteni a technikát. Ugye itt van egy belső lehabzó és egy akasztós külső szűrő. Ez az aksi, nem a lakás dísze, a szobámba van csak. És igazából csak Xénia fregelésre használom, meg néha afféle karantén akvárium funkciót tölt be. Kicsit berendeztem szebben, hogy mutasson valamicskét. De ez nem egy dizájner tengeris aksi. :D A 360 literesemben ne félj nem látod sem a technikát, sem a csövezéseket. Bár az egy külön téma, ugye az egy alsó technikai tartályos rendszerű kőkorallos aksi. Na az van a nappaliban, az a "szép" akvárium. :D

2017. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Salx Narval ***** válasza:
Kár. Nekem pont az egyszerűsége miatt tetszett meg. Biztosan nagyon szép a nagy akváriumod is.
2017. júl. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!