Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valami nőtt az akváriumom...

Hunmate11hun kérdése:

Valami nőtt az akváriumom falára mi ez?

Figyelt kérdés

Pár hete cseréltem a vizet

Van 30 halam

2 csigám és

5 garnélám de nem tudom hogy ez mi?

Link: [link]



2017. aug. 25. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Leginkább a Corydoras fajok ikrájára hasonlít.
2017. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valaki leikrázott. Elsőre a páncélosharcsák ikrái jutnak erről eszembe, mert ők is így üvegre ragasztják meg tárgyakra.


Milyen halaid vannak hány literes akváriumban?

2017. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Milyen csigáid vannak? Szerintem ezek csigapeték. Nem kizárt a harcsa sem de azok ennyire nem szoktak a kirakatba ikrázni inkább az alsó sarkokat választják és egy kicsit nagynak és túl fehérnek is tartom ezeket a petéket. Hát sokat nem kell várni, hamar kiderül majd de én a csigákra tippelek.
2017. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

300literes akvárium

15neon

5fekete neon

4sherpa lazac

4házmester

4 márna

1 gurálmi

Garnélák

És 2 csigaevő csiga

2017. aug. 25. 14:26
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Akkor a csiga kilőve, ezek ilyen kis szögletes párnácskaszerű petéket raknak és viszonylag keveset.
2017. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Akkor a harcsák.
2017. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A cuki kis halacskákról nem teszel fel képet nekünk?
2017. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
A növényeket ki kellene szedni ezekből a kosarakból és nagyobb ültetőedénybe áttenni, amibe tehetsz táprudat és a gyökerük is rendesen fejlődhetne. Ha a talajba süllyeszted akár el is tüntetheted az ültetőtálakat. Nem túl barátságos ez az ajzat a turkálós halaknak és a növényeknek sem, választhattál volna fekete homokot is vagy apróbb méretű koptatott bazaltot. Szerintem elég kevés is érdemes lenne megfejelni pl 1-2cm fekete ADA Amazóniával. A legjobb persze az lenne ha az egészet erre cserélnéd és ebbe ültetnéd a növényeket.
2017. aug. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!