Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megfogja ölni a kisteknőst?

Megfogja ölni a kisteknőst?

Figyelt kérdés

Van egy kb 20 cm er es vörösfölű ékszerteknősöm és van egy kb 10 cm er es kinai csikosnyakú teknős a kicsi kinőtte a teráriumát és be raktam a nagyhoz a nagynak egy nagy medencéje van vagyis ilyen pancsoló és nagyon jól kijöttej uszkáltak egymás mellet a kicsi napozik a nagy páncélján.Nem fogja megölni a nagy ugye?Nem bántota még nagy a kicsit.


(bocsi a helyesirásért siettem)



#ékszerteknős #bántja #kinai csikos nyakú teknős #pancsolo #jól érzik magukat
2017. aug. 26. 16:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A nagyot egy borzaztóhelyról mentettem egy ládába volt kb 5 teknős 3 hetente kaptak kb 3 falatot és agyon akarták ütni mert elvileg ,egharapta az embert (sose harap)
2017. aug. 26. 19:23
 12/14 A kérdező kommentje:
És etetéskor külön vannak
2017. aug. 26. 19:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy vannak?
2017. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jól.reggel mindik kirakom a kicsit a nagyjoz este meg behozom a nagy páncélján napozik minden fele követi
2017. aug. 31. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!