Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 45 literes akvám 10...

Van egy 45 literes akvám 10 darab vegyes nemű guppival és 5db vegyes nemű plattival, vitaminként asdhatok nekik salátát illetve általam befogott élő szúnyoglárvát?

Figyelt kérdés
Élő szúnyoglárva és saláta plattinak és guppinak?

2017. aug. 26. 20:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

KEDVES #9-es


Te biztos nagyon èrtesz a halakhoz.Szerintem te azok közè tartozol akiknek fogalmuk sincs, hogy honnan kerül a boltba a hal.Èn tenyèsztem őket ès hidd el, hogy 50L aksiban 50 de 100 darab hal is elfèr.Persze nagyon erős szűrővel.Neked nem tudom mi bajod van ezekkel a vízkezelőkkel.

2017. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

diszhaltenyésztő1739, még azt se tudod rendesen leírni a nevedben hogy nem "diszhal" hanem díszhal, de mindegy. És az ilyen gyökerek miatt mint te vannak a boltokban genetikailag selejt leépült halak. Hülyeségeket legalább ne írj, ha okosat nem tudsz mondani. Egy ötven literes akváriumban nem él el se 50 se 100 hal, a parakill turbó pedig k*vrára de nem erre van, el se bírom mondani mekkora hülyeséget írtál. :D


De hajrá, élj öt négyzetméteren 5 emberrel egy ablaktalan szobában, üríts magad alá és edd azt, én meg becsepegtetlek parakillel és akkor jól elélsz, gratulálok.

2017. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg a parakill turbo lenullázza az akvárium biológiai szűrését, szóval gratulálok ha te csak úgy adagolod a vízbe, a halaid nonstop folyamatos ammónia, nitrit és nitrát mérgezésben szenvednek, nem nőnek és korcsosulnak. Egy felelőtlen szaporító vagy aki kínozza és kizsákmányolja a halakat és kicseszel szerencsétlen emberekkel akik megveszik ezeket a halakat a díszhalkereskedésben és rá két hétre kinyúvadnak mert életképtelenek. De téged ez úgy se érdekel, az ilyen fafejű önző embereket ez nem foglalkoztatja.
2017. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Kedves válaszoló

Nekem nincs üzletem.Ha elolvastad volna a linken található termék leírását akkor láttad volna hogy mire használható.Ha az ilyeneken múlna mint te akkor 100L-ben 10 hal úszkálna.Azt mindenki tudja hogy ez lehetetlen.Mivel a kereskedésben csak napokat max:két hetet tölt el.Tehát az csak egy átmeneti szállás.Nem tudom hogy jártál-e már állatkereskedésben?Egyébként meg tényleg az a legnagyobb problémád, hogy írom a nevem?

2017. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok már pár éve,de ilyet még nem láttam. Ez a díszhaltenyésztő emberke az összes hülyét felülmúlja együttvéve :'D "irly"

Sem a parakill, sem a többi szer nem semlegesíti az ammóniát és a nitritet. A szűrő viszont igen, de elég kevés ember rak egy 50 literes akvárium alá szűrőakváriumot, ami kezelné a 100 hal terhelését. Ráadásul rengeteg nitrát származna belőle, amit túlméretezett vízcserékkel lehet eltávolítani. Ez viszont stressz a halaknak, ahogy a túltelepítés is. Remélem troll vagy.


Kérdezőnek: Szerintem vidd vissza a plattikat és a nőstény guppikat és tarts 7-8 hímet. Saláta is mehet, lehetőleg saját termesztésű és a szúnyoglárva is mehet, vörös fehér fekete, éppen ami van a tartályban.

2017. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az átmeneti tárolás természetesen más dolog, de semmi köze az optimális tartási feltételekhez.
2017. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Na, végre valami értelmeset írtál!


A parakill tudbó tényleg jó a túlzsúfoltságra!

Hazavágja a lebontóbaktériumokat, másnapra az összes hal megdöglik.

Volt nincs zsúfoltság.


Mondjuk gyorsabb a wc-n lehúzni őket, de van aki olyan perverz, hogy az állatkínzásra maszturbál, annak jó a parakill is.

Hypo is jó amúgy!

2017. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Díszhaltenyésztő!


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..


Nem te vagy itt a kérdezőnek az ismerőse? Vagy a boltos? :D


Mert ha nem, szerintem vedd fel velük a kapcsolatot, alapítsatok külön egy fb csoportot díszhaldilettánsok néven. XD


Hogy mi a bajom ezekkel? Akkor ezek szerint nem sikerült értelmezni a 7-es választ.


Várj, segítek, látom rád fér.


Példa: Milyen gyógyszert használsz arra, ha beugrasz egy pottyantós budiba, körbefalaznak, és ott úszkálva éled le az életed?


Megoldás, amire segítséggel se jöttél rá, nem szarlében kell élni, és nincs ilyen probléma.

Na, még mindig nem?

2017. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom ti hol éltek de biztos nem a földön.Tudnék pár videót kűldeni nektek, hogy máshólhogy rulják őket.Tehát ezekhez a körülményekhez képes magyarországon luxusban vannak.

pl:ahol zacskóba rohadnak nyáron a napon,vagy pl. india ahol lavorokból árulják őket.

[link]

[link]

2017. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Képzeld kedves díszhaltenyésztő, nálam a százliteresben éppen csak néhánnyal több mint tíz hal úszkál és köszönik, egészségesek és jól vannak. Mi értelme túlzsúfolni egy akváriumot és nézni ahogy lassan megdöglenek egyenként? Tuti troll vagy, mert értelmes ember ilyeneket még erősen erőltetve se tud beképzelni magának.
2017. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!