Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrőt szeretnék venni...

Külső szűrőt szeretnék venni kör alakú akváriumra. Ezt rá tudom akasztani?

Figyelt kérdés

25literes növényes akváriumba szeretném ezt a szűrőt, de nem tudom, hogy rá tudnám-e rakni. Valaki használ ilyet? Van megoldás?

A szűrő: Aquanova NF 300



2017. okt. 3. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kör - tehát henger, vagy gömb?

Gömbre kizárt, hengerre esetleg, ha elég nagy az íve, hogy az akasztó része rámenjen.

2017. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Ezt a szűrőt kizárt, hogy rátudd akasztani. A megoldás vagy egy belógatott belső szűrő, vagy egy kisebb külső szűrő ami nem akasztós. Régi találmány ugyan de szerintem egy gömb akváriumnál a talajszűrés az ami jól elrejthető és helyet sem foglal. Egy nagyobb légpumpáról üzemeltethető de valószínűleg barkácsolni kell egy kicsit mert a gyári rácsos elemeket szögletes akváriumhoz készítették ha egyáltalán lehet kapni felétek. Ez nem egy intenzív szűrő de 25 liter vízzel simán elbír, csak a talajt kell kicsit gyakrabban tisztítani. Egy olyan akváriumban hatékonyabb ahol talajlakók is vannak.
2017. okt. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!