Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a meghalt halammal?

Mit csináljak a meghalt halammal?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

Ma meghalt a halam (sziámi harcoshal)Mit csináljak vele? Dobják ki egyszerűen? Vagy Ádám el? Eddig még nem halt meg halam és nem tudom mit kéne tennem!



2017. okt. 21. 15:48
 1/9 A kérdező kommentje:
*Ássam
2017. okt. 21. 15:50
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
A vízsugaras temetés híve vagyok... Gyors, és macera mentes.
2017. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom korban közelebb vagy a 10-15-höz, mint mondjuk az 50-60-hoz. Így szerintem temesd el!
2017. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a wcben le lesz darálva,mivel van benne egy daráló,hogy ne akadjon el az ürülék,szóval humánusabb ha elásod.
2017. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Korábban mi az egyiket elástuk,de a következő már a kóbor macskák gyomrát táplálta.

Egy hal... Most mit agonizálsz ezen?

2017. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Végül apukám kidobta, én meg kitakarítottam az akváriumot!
2017. okt. 22. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább az lenne a megfelelő kérdés, hogy mitől halt meg!!! Remélem nem egy icipici akváriumba volt, mint az mostanság szokás
2017. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" a wcben le lesz darálva,mivel van benne egy daráló,hogy ne akadjon el az ürülék,szóval humánusabb ha elásod."


Nem csak darálós wc létezik, nekem hagyományos van, nem darál le semmit, sosem dugult még el pedig 35 éve használom. Akkor még nem is létezett a darálós wc amikor be lett építve. A háztartások többsége, és a közületi illemhelyek is a hagyományos fajtával vannak felszerelve.

2017. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem magát kellett volna kidobnia a lakásból ._.

Szerencsétlen állat valamilyen oknál fogva meghalt, erre: TCHH... Dobjuk ki a szemetesbe, nem érdekel, hogy tisztességesen elkéne temetni, hogy nyugodjon békében... Neeeem menjen a szeméttelepre ahova kb. az emberek 87%-a való!

2021. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!