Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miert van az, hogy az allatker...

Miert van az, hogy az allatkereskedesben levo guppik nem eszik meg a kicsinyeiket, meg az egeszen aprokat sem, nekem meg a ket honapos nagyot is uldozobe veszi?

Figyelt kérdés

Es nincs suru noveny bent, 2 nagy anubiast lattam csak abban az akvariumban, es vagy 20 apro kicsit 3-4 nagy guppival.

Szerintetek mitol lehet ez?



2017. okt. 22. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott mást kapnak enni, nálad esetleg valamilyen tápanyaghiányuk van.
2017. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit tanacsoltok akkor mit egyenek?
2017. okt. 22. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Most mit kapnak enni?
2017. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szaraz lemezes es szunyoglarva tapot
2017. okt. 22. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem, nálunk is a kereskedésben ez a helyzet, nálam pedig a dús növényzetben és változatos fagyasztott eleség mellett is folyamatosan keresik az ivadékokat hogy megegyék.


Én egyébként ezt annak tudom be hogy a kereskedésben lévő példányok vegetálnak és elég rossz állapotban vannak (legalábbis nálunk, van bent nekik levegőztető aztán ennyi, se szűrő se melegítő), nálam pedig kicsattannak, nagy helyen vannak és egész nap keresgélnek, élénkek. Talán ez miatt van kedvük úgymond vadászni.

2017. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
A szárított szúnyoglárva helyett fagyasztottat adj és tegyél be kupac tüskéshínárt, vagy májmohát ha óvni akarod a kicsiket. Mondjuk nem hinném, hogy a 2 hónapos halat meg akarnák enni és azért üldözik.
2017. okt. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!