Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék halat tartani...

Szeretnék halat tartani itthon. Mennyi elkötelezettséggel jár? Mennyi törődést igényel és mit?

Figyelt kérdés
Hamarosan új lakásba költözünk, és anyukám eddig nem engedte, h halat tartsak itthon, révén, h kicsi a lakás:) De azt mondta, ha átköltözünk, akkor vesz nkm :D Nos, mivel jár ez? Hátrány, előny?
2010. máj. 31. 10:58
 1/5 anonim válasza:

Néz körül ezeken az oldalakon:


[link]

[link]

[link]

2010. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
* nézz...
2010. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha olyan akváriumot veszel aminek komoly pl külső szürője van akkor nem sokat kell csinéni vele, csak etetni a halakat és kb két évente kitakaritani az akváriumot, a szürőt meg kb fél évente . Én már két éve nem nyultam az akváriumhoz, pedig nem nagy. 120 literes és olyan mindtha most lett volna kitakaritva
2010. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na igen!Csatlakozom az előttem szólókhoz!Attól függ mekkora akváriumot akarsz!Milyen halat bele!Sokmindentől függ!Nekem egy 300 literes van!Van azért vele gond,de megéri!Nekem éppen most lettek darakórosak a halak!Most kicsit többet kell vele szenvednem,de akkoris megéri!!
2010. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minnél kisebb egy akvárium annál több baj van vele..:D Annál többet kell takarítani.. a nagy akváriummal nincs ilyen baj 1 jó szűrő.. növények.. halak..:) jó megvilágítás..(nagyon fontos h ne algásodjon) és akkor nincs baj.. csak etetgetni kell őket naponta 1x 2x..
2010. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!