Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek ha elpusztulnak a...

Mit tegyek ha elpusztulnak a halaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Írtam már ki ide egy kérdést az egyik halammal kapcsolatban, aki sajnos meghalt, de azóta akváriumot és halakat cseréltem, de ők is meghaltak. Már csak két halam van, nem értem mi lehet a gond, segítsetek :(

2017. dec. 3. 23:13
 1/9 anonim válasza:
11%
Gyilkos..
2017. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mit ugatsz névtelenül? nem tudsz rólam semmit...
2017. dec. 3. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Honnan tudjuk 0 információval?


Írj le mindent az akváriumról, méretéről, szűrőjéről és a vízcserék gyakoriságáról és mennyiségéről. A halakról, hogy milyen és hány darab van.

2017. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hálát adok az égnek.
2017. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
78%
Tartsd őket az igényeiknek megfelelően. Ennyi infó alapján kb ennyit tudok mondani.
2017. dec. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
60 literes, nem tudom mi a neve a szűrőnek, azt tudom, hogy tesco-s, nagymamámtól kaptam szülinapomrs.2 hal van, nőstény betták, de folyton csipkedik egymást.
2017. dec. 4. 08:40
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Abból hogy azt írod, már csak két bettám van, arra következtetek, hogy legalább 4 halad volt, vagy több. Háromnál nem így fogalmazunk, hanem hogy egy meghalt. Lehet, ezzel meg is adtad magadnak a választ. Minden élőlényből annyi van a természetben, amennyi el tudja tartani magát. Ha nincs elég kaja, meg oxigén elkezdenek hullani. Egyszer megáll a folyamat, beáll az egyensúly. Nálad 1 bettánál lesz ilyen.
2017. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
vidd vissza őket a halasba, nézd meg a szűrő típusát és segítünk neked egy fenntartható társítást összerakni neked csücsök :D
2017. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ne várd meg amíg elpusztul az egyik, tedd őket külön, ha más lehetőség nincs válaszd ketté az akváriumodat 2db 30-literes részre egy sötét üveglappal ideiglenesen. Próbáld az egyiket elajándékozni. A betták területvédő halak a nőstények is, ritkán jönnek ki egymással. Ajánlott őket egyedül tartani, társítás előtt célszerű felszerelt tartalék akváriumról gondoskodni. Min 30-literes akvárium de inkább 40, 27-28 fokos hőmérséklet, fedett akvárium, légpumpás szűrő ( cseh emelő), heti 30% vízcsere azonos hőfokú klórtalanított vagy állott vízzel és talajporszívózással, sűrű növényzet, úszó növényzet is ajánlott. Ez a minimum ami a tartásukhoz kell. Etetés napi 1-alkalmmal, a kétszeri etetés nem dupla adagot jelent hanem két részre osztottat, heti 1 koplalónappal, mindig csak annyit adj amennyit azonnal elfogyaszt, fagyasztott kajával etesd a tápok max kiegészítők legyenek.
2017. dec. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!