Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebayes növénymagok működnek?

Ebayes növénymagok működnek?

Figyelt kérdés
[link] Ezek működnek és nem tesznek kárt az akváriumban?

2017. dec. 31. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Várjál belenézek a kristálygömbömbe...
2017. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem tűnik átverésnek. Én fekete paradicsommagot rendeltem de sima piros paradicsomok lettek. :D

A szivárványszínű paradicsomról meg a többiről már ne is beszéljünk.

2017. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Küldenek valamit ami ki is nő.Csak lehet nem az lesz amit hirdetnek a fotoboltos képeiken :D


Aztán mivel pontozni- véleményt írni csak korlátozott ideig lehet és pl a paradicsom,rózsa stb tenyészideje sok hónap-mire kiderül ,hogy nem az a cucc amit vártál már nem tudod beírni a negatív véleményed és nem tudod visszaküldeni.


Én konkrétan sötétben fluoreszkáló növényt rendeltem,mert mondom jó poén, azt a kevéske pénzt megéri.Ki is nőtt ,még virágja is lett, de biztos gombelem is kellett volna bele mert bizony semmi fénye nem volt :D


A linkelt vizinövénykére nem igének különösebb extrát ami kamu lehetne és 200ftot meg megér.

2017. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:

Évek óta létezik, ha száz lelkes próbálkozót nem láttam a különböző fórumokon, akkor egyet se. Tartós eredményt viszont még senki sem produkált! Kikel, 3 hétig szép, aztán elrohad az akváriumban és takaríthatod a romokat. High-tech akváriumban ugyan életben marad, de olyan lesz mint egy nyomorult indiai vízicsillag. A legkevésbé sem gyepnövény, és a legjobb körülmények mellett is csak vegetál víz alatt.


[link]

2018. jan. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Minden esetre én kipróbálnám ha 200Ft-ért kapnék a halasnál egy-egy kis zacskónyi magot. Nem konkrétan talajtakarónak szánnám csak úgy szívesen kísérletezgetnék velük, hátha sikerülne felnevelni valamennyit belőlük, a növény igényeit figyelembe véve.
2018. jan. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!