Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az adóvevő harcsa megeheti az...

Az adóvevő harcsa megeheti az újszülött kis guppikat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a rövid- és ultra rövid hullámú.
2018. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most látom mit írtam 😂😂😂 !

A telefon átírta ...

Akkor mégegyszer kérdezném , az algaevő harcsa megeszi a kis guppikat?

2018. jan. 7. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kis algákat eszi meg.
2018. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Megeheti.
2018. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenevő, elvileg bármit elfogyaszt, ami a szájába kerül, de ha a saját kicsinyeit képes nem "felszívni", akkor talán a másik apró halakra sem kezd el vadászni.
2018. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Dög és korhadékevők ha pontosabban akarjuk behatárolni én még nem láttam, hogy ivadékra vagy élő halra vadásznának. Egyszer valaki mondta, hogy a halai oldalára cuppant az ancija rendszeresen, szerintem betegek lehettek a halai ha nem tudtak elmenekülni előle, ki tudja előfordulhat ha semmiféle állati eredetű kajához nem jut másképp.
2018. jan. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Jut eszembe, olyant viszont láttam ,hogy leette az üvegről a páncélosok ikráit.
2018. jan. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Egyenlőre szülő ketrecben nevelkednek.Több kicsi is született mostanság , ezért is kérdezem mert tegnap beindítottam a nagy akváriumot és idővel átkerülnek.Algaevőt teszek csak melléjük.

Tettem a vízbe , víz előkészítőt szert és nitriteket is .Pluszban egy nagy vödör bejáratott akvárium vízét .Hétvégén átmehetnek a kicsik vagy még várjak vele ?

2018. jan. 8. 06:34
 9/11 A kérdező kommentje:
Java.: Nitritek azaz Sera nitrivec .
2018. jan. 8. 06:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Évek óta születnek a piciguppik az algaevőm mellett :) nyugodt lehetsz, nem fogja megenni őket
2018. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!