Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megver egy 126literes akvarium...

Megver egy 126literes akvariumba 8voros neonhal,4 pandahal, egy par gyongyhal 2darab kozonseges algaevo?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 12:57
 1/5 anonim válasza:
79%
Nem tudok olyanról hogy valakit megvertek volna halak de ha félsz ettől akkor ne nyúlj bele az akváriumba.
2018. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt mehetsz mashova felesleges hozzaszolasokat irni....
2018. jan. 14. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés!!
2018. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem értem...
2018. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom arra kíváncsi a kérdező hogy "megférnek-e" a következő halak, amik közül a vörös neonon kívül nem is vagyok benne biztos hogy melyik fajtákra gondolt.

Pandahal? Mutasd már meg légyszi melyik az, de ha a panda páncélosharcsára gondolsz akkor abból kevés a négy, inkább nyolc darabos rajban érzik jól magukat és a melegebb vizet kedvelik. Gyöngyhal? Gyöngydánióra gondolsz? Vagy esetleg gyöngygurámira? Ha előbbi akkor rajban tartandóak, ha utóbbi akkor nagyon félénk halak kicsi nekik az akvárium szerintem.


Kicsit tanulj utána az akvarisztikának mert gyanítom hogyha a halak neveivel ennyire nem vagy tisztában akkor még más gondok is lehetnek, itt van pár oldal hol tanulhatsz az akvarisztikáról és a halakról, főleg az első oldal való kezdőknek információszerzésre:

[link]

[link]

2018. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!