Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány darab neonhalat tehetek...

Hány darab neonhalat tehetek egy 750 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 22:48
 1/5 anonim válasza:
44%
309
2018. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
44%
309 és fél
2018. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 750 liter vagy csak véletlen a nulla? Mert ha tényleg ennyi akkor brutálisan sokat, bár fel nem tudom fogni hogy egy ekkora lehetőségeket rejtő akváriumot hogy akarhat valaki csak neonhalakkal megtölteni. :D Mondjuk tény, hogy gyönyörű lehet egy ekkora raj együtt mozogva.
2018. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem írtam el
2018. jan. 31. 22:51
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ekkora akváriumban már érdemes felnevelni egy teljes rajt, szóval én vennék pár darabot és a legszebbeket ikráztatnám. Ha ügyes vagy ez kb 100db halat is jelenthet. Ennyi halat megvásárolni elég nagy költség lenne. Gondolom van vízlágyító berendezése is, akkor nem lehet gond az ikráztató medence vízének a beállítása sem. Milyen társítást képzeltél el?
2018. febr. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!