Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 literes nano akváriumban...

20 literes nano akváriumban milyen halakat lehet tartani?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 21:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#7-es: nem, sziámi harcoshal sem trartható ekkorában...
2018. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mindegy! Én 3 hím guppira gondoltam! Az nem sok!
2018. febr. 12. 21:20
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem sok, viszont pont 3 al több mint amennyi tartható az akváriumban.
2018. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%
Mit nem értesz azon hogy nem tartható hal ekkora akváriumban? Degenerált vagy vagy esetleg nem tudsz olvasni? Értem én hogy háromra gondoltál, a törvény viszont nem okkal mondja ki hogy 30 liter (ami amúgy még mindig baromi kevés) a minimum, de te még tízzel képes vagy ez alá is menni! Ezaz, menjünk a béka feneke alá hátha van még lejjebb a pocséktól!
2018. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Én értem amit mondotok, nem vagyok retardált! 4 éve volt egy 30

Literes akváriumum! Csak sajnos nem tudtam eltartani, mert nem bírtam el az akváriumot takaritáskor, mert még kis gyerek voltam! Aztán később beleengedtem a patakba a maradék pár halat, mert mikor abbahagytam az akváriumot nem volt szívem leengedni a WC-n! Ja és anya azt mondta, hogy 20 liternél nem lehet nagyobb.

2018. febr. 12. 22:20
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ne tarts halat ennyi. Aminek nem tudod kielégíteni az igényeit azt nem tarthatod. Az meg no comment hogy a halakat a patakba engedted, ugyanannak felel meg mintha a klotyóban húztad volna le őket kivéve ha aranyhalak voltak, azoknak van lehetett egy elhanyagolható alacsony százalékos esélye a túlélésre ha nem nyírta ki őket valami fertőzés egyből.
2018. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

Beleengedni a patakba? Úristen. Nem valo neked ez a hobby.. miért kell emelgetni?

Csak azt nem értem miért kérdezel? Megvetted a hal tartásra alkalmatlan akváriumot, eltervezted, h veszek 3 guppit amit meg is fogsz venni... Leszarva, h nem működőképes a dolog, igazi állatkínzó vagY...

2018. febr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém 130 kiló üresen, szted én emelgetem? Egy normálisan szűrt, telepített, karbantartott ( vízcsere, mulmozás) akváriumot sose kell kitakarítani .

Csak lusta vagy olvasni tanulni...

2018. febr. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%

nem álszentkedek mert én is alakítottam az elején, de mikor bevezették a netet az első pénteken hajnal 3 ig olvastam a diszhakl.infot, még most se értem?!?!

beleengedni a patakba... milyen érzés votl kínhalálra ítélni őket? igazi retardált vagy...

2018. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
te mennyit olvastál az akvarisztikáról? halakról?
2018. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!