Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé lehet tartani...

Betta mellé lehet tartani algaevő harcsát?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 23:21
1 2
 11/12 Salx Narval ***** válasza:
Le sem merem írni, hogy mekkora helyen és milyen körülmények között tartottam bettákat.:D Teljesen más tapasztalataim vannak ezekkel a gyönyörű halakkal mint itt sokaknak. Szerintem az a jó út ha figyeljük a halainkat, sokat elárul a viselkedésük a közérzetükről, kisebb és nagyobb akváriumban is, akár társakkal, akár egyedül. Én sem vonom kétségbe mások tapasztalatát, több módon és körülmények között lehet jól és sajnos rosszul is tartani halakat.
2018. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy betta 4 évig 15 literben imádtam agresszív volt viszont nagyon élénk 1x sem volt beteg ez idő alatt a második 3 évet húzott le akkor egy 2 éves betta 20 literben élte le a maradék 2 évét a mostani drágaságom lassan 2 éves és 25 literben van. Mindenkinek más a tapasztalata de én ezt a fajta tartást tartom megfelelőnek egy betta számára.
2018. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!