Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szűrés melyiket válasszam?...

Szűrés melyiket válasszam? Kritérium: legyen csendes hogy lehessen mellette aludni,85literes akváriumhoz kell. Szűrők:

Figyelt kérdés
Eheim 2036 Ecco Pro 300 külső szűrő - töltettel Tetratec EX 700 külső szűrő - töltettel Eheim Professionel 3 - 2071 külső szűrő - töltettel Nos melyik legyen?
2010. jún. 13. 16:00
 1/3 kzs ***** válasza:

Nekem TETRATEC-em van, és nagyon halk. Annyira, hogy nem is lehet hallani, hogy egyáltalán működik /és működik! :)/.

Ezzel jól fogsz járni. A másikat nem ismerem, de biztos hogy jó az is.

Őszintén szólva én nem tudnék választani közülük, mert mindkettő nagyon jó. De - tapasztalatból beszélve - én legközelebb is a TETRATEC-et venném.

2010. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny vagy a hangokra akkor csakis belső szűrőt érdemes venni.


Egy külső szűrő mindig hangosabb lesz.

2010. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szentpety ***** válasza:
Én az akasztós külső szűrőkre esküszöm. nekem egy kínai gyártmány van,fillérekért vettem(1500 ft volt,igaz használtan,gondoltam ennyi pénzért kipróbálom) 500 litert forgat meg óránként (ezt le is mértem és valós az adat) és nagyon meg vagyok elégedve vele.Könnyű tisztán tartani,a szűrőtöltetet én választom ki hogy milyet szeretnék(jelenleg kerámiagyűrű és szűrővatta van benne),helyet sem foglal az akiban,és kristálytiszta a vizem,és semmi hangja sincs. És 80 literes az akváriumom.Én ezt ajánlanám.
2010. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!