Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tehetnék a csigák ellen?

Mit tehetnék a csigák ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok úgy tűnik, hogy az akváriumomban lett csiga, de én nem akartam. Valószínűleg új növénnyel érkeztek. Mit tehetnék ellenük

2018. ápr. 28. 17:20
 1/2 Skid05 ***** válasza:
A csigák (jellemzően hólyag, postakürt) jó indikátorok, megmutatják mennyi fölösleges bomló anyag van a vízben, növényi és haltáp eredetű egyaránt, avagy mennyire csinálod a hobbit jól vagy sem, egy adott létszámot nem lépnek túl ha nincs túletetésed és nincsenek bomló növényi szövetek sem (ugyanis csak azt tudják lerágni, az épet nem). Kisebb létszámban egy ökoszisztéma hasznos elemei ők. Figyeld a létszámot, egyelőre ennyi a feladat.
2018. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem szeretnéd hogy ott legyenek, mert nagyon elszaporodtak látogass meg egy állatkereskedést és mond hogy csiga evő csigát/halat kérsz. Nekem a csigág beváltak, de a halakat még nem próbáltam.
2018. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!