Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalaim telepites utan...

David2014 kérdése:

Az aranyhalaim telepites utan a toba miert nem esznek?

Figyelt kérdés
2 napja tettem be oket, azota meg sem szagoltak a kajat, tettem lebegos meg sullyedos aranyhal tapot, egyikbol sem ettek. varjak meg vagy meddig birjak igy?

2018. máj. 30. 06:02
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
mekkora a tó? szűrve van?
2018. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várjál még. Ha nem esznek akkor is megmaradnak szűrö nélkül is.
2018. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
egy hónapig is lazán kibírják
2018. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a to kb 4-5 kobmeter, igen egy gravitacios szuro megy folyamatosan, a to alja csupasz gumifolia, a szelek lepcsok pedig kavics.
2018. máj. 30. 21:24
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
Várj pár napot és próbálkozz újra. Falánk halak és nem jellemző rájuk, hogy nem esznek de egy jól bejáratott tóban akár ehetnek is, max nem azt amit te adsz hanem amit találnak. Attól ne tarts, hogy bajuk lesz némi koplalástól ha jó a vized hamarosan enni fognak. Had ismerkedjenek az új környezetükkel és azért a vízhez is szokniuk kell pláne ha előzőleg nem szoktattad őket. Nyugodtan várj az etetéssel hétvégéig.
2018. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
milyen kaja? sajnos az aranyhaltápok nagy része kritikánaluli..
2018. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Ez sajnos a legtöbb tápra is igaz, érdemes jól megválasztani mivel etetünk. Nekem is maradt egy fél vödör szinte semmire nem jó aranyhaltápom, ilyen puffasztott gabona vagy mi a franc, mindenféle ételfestékkel tarkára festett golyók. Ma sem tudom, hogy miért hagytam rábeszélni magam a jól bevált táp helyett.
2018. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem is valami nagykiszerelesu tapom van, 1 l es szines golyocskak vannak benne, valoszinu hogy gagyi minoseg azert megse szagoljak
2018. jún. 2. 21:41
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem próbálkozz más kajával, nagy a gyanúm, hogy az enyémhez hasonló cuccot vettél.
2018. jún. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!