Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 literes akváriumom van...

60 literes akváriumom van eheim szűrővel.3 vitorlás volt benne és 1 aranyhal. Meg 1 algaevő. Tegnap és ma elpusztúlt 2 vitorlásom mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Vízcsere nem volt . Víz tiszta, eggyáltalán nem büdös.

A halon semmi különöset nem vettem észre.



2018. máj. 31. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
az ,hogy egy idióta troll vagy. máshol szórakozzál...
2018. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

ha mégse akkor nulla tudással rendelkező dilettáns állatkínzó vagy.

nagyvonalakban: vitorlás 200 felett tartható, aranyhal 400 liter felett, algaevő is 100 felett.

az a gond, h csesztél utánaézni a halaid igényének.

vízcsere hetene kellene 30%-40%

hagyd ezt a hobbyt nem való mindenkinek...

2018. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem trolkodom komoly kérdés ?
2018. máj. 31. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előttem lévő elmondta mi volt a baj...mondj le erről a hobbiról.
2018. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre én is trollkodásnak véltem, mert 3 mondatba ennyi szarságot csak direkt lehet belezsúfolni.


Ha igaz a kérdés, akkor a még életben lévő, és agonizáló szerencsétleneket ajándékozd el.

Ha erre semmi esély, akkor eutanázia. Szinte sose szoktam ilyet mondani, de ebben a helyzetben embertelen lenne hetekig, hónapokig a haláltusájukat nézni.


Aztán gondolkozz el rajta mit műveltél, köpd szembe magad, és ha ezen túl vagy, akkor vagy nekifutásból dobd ki az egész akváriumot, úgy ahogy van, vagy áldozz rá egy fél évet, hogy felszedj egy kis lexikális tudást, mielőtt még egyszer életekkel támad kedved játszadozni.

2018. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Igazából nem is akartam reagálni a kérdésre de egyszerűen nem bírom megállni. Kérdező, te mi a jó francnak akartál akváriumot ha ennyire nem érdekel ez az egész? Nem tudok mást mondani szégyelld magad, a tudatlanságból elkövetett állatkínzás is becstelen tett.
2018. jún. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!