Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudnám eladni az otthon...

Hol tudnám eladni az otthon tenyésztett bettáimat?

Figyelt kérdés

Főleg halfmoon bettákról van szó.

Már színesek, a hímek külön vannak 1000db van. Debrecenben lakom, de nem tudom, hogy hol lenne èrdemes próbálkozni. De ha nagyobb mennyisèget vesznek akkor bármejik városba elviszem. A vaterán ès a facebook-on már árulom. Veszik is csak tényleg sok van.

Nem rég raktam össze megint 5-5 hímet és nőstényt. Persze ezek most nem halfmoonok.

Már mindenhol van habfészek.

De nem tudom hol tudnám eladni őket.



2018. júl. 13. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Jobb lenne ha jobban összehangolnád a kereslet-kínálat dolgot. Addig ne rakd össze újra a halaidat amíg még az előzők is rajtad rohadnak.

Egyébként ennyi hal a kutyának nem kell, főleg ismeretlen helyről. Gondolom nem vagy hivatalos tenyésztő akinek papírja és engedélye van és a halakat is csak származást igazoló papírokkal adja el.

Pontosan emiatt nem is kéne nagyban nyomnod az ipart, mert nagyon durván rád tud szállni a NAV.

2018. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
szerintem ez full kamu! Mar bocs hogy ezt irom. 5 himet egybe raksz azok tuti szet cincaljak egymast. En is pronalkozom a szaporitasukkal. Egy alombol jo ha megmarad par darab halam. Az pedig hogy neked van 1000 darabod ahhoz kellene lennie jo nehany akvariumodnak is. minimum 100-nak. HA ennyit forditottal ra penzben, akkor miert nem vagy hivatalos tenyeszto? Szerintem keress egy masik topikot es ott trollkodj
2018. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!