Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Novenyen kis allatkak? Eszik...

Novenyen kis allatkak? Eszik a novenyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy hete vettem eletem elso akvariumat es mai nap folyaman arra lettem figyelmes hogy a novenyeken ilyen kis allatkak eszik a novenyt. Meg halak nincsenek, a 2 hetet varom hogy a bakteriumok elszaporodjanak tettem is bele olyan folyadekot ami bakteriumokat tartalmaz vagy mi, illetve novenyeknek tapanyagot. Le is sikerult fotozni az apro allatokat remelem latni:

[link]

[link]


2018. aug. 8. 23:00
1 2
 11/13 Salx Narval ***** válasza:
Majd dobj egy képet ha feltöltötted.:D
2018. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszi holnap mindenkepp megcsinalom de meg valami eszembejutott, szoval ha en most felontom homokkal az altalad leirt eljaras alapjan valamennyire biztosan zavaros lesz a viz es a szallo homok nem tomitheti el a szurot esetleg?
2018. aug. 9. 23:38
 13/13 Salx Narval ***** válasza:
A szűrőt kikapcsolhatod erre az időre, vagy akár az akváriumból levett negyedrésznyi vízbe ki is teheted egy vödörbe és ott üzemelhet is amíg végzel. Mint mondtam durva jól süllyedő homok kell és ha jól átmostad akkor különösebb galibát nem okoz. Akkor jó és akkor van kész a homok ha felkavarod pl egy lavórban és az 1-percen belül leül a lavór aljára méghozzá úgy, hogy a víz kristálytiszta marad felette, áttetsző és lebegő részecskéktől mentes. Finom homokkal ezt elég macerás elérni, ezért ajánlottam durvát.
2018. aug. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!