Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhalat kerti tóba ajándéko...

Aranyhalat kerti tóba ajándékozzak vagy vigyem egy allatkereskedésbe? Hol van több esélye?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem tudom megfelelően tartani, de azt szeretném, hogy jó legyen neki ezután. Hol lenne több esélye élni, életben maradni? Esetleg állatkert?

2018. aug. 14. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Van itt felénk egy allatkereskedes, főleg halakkal foglalkoznak. Nagyon sok, igazán szép akvárium van. Az aranyhalat külön vannak, minimum 500literes akváriumban. Mondjuk nagyon sokan vannak, és nincs rá garancia, hogy nem veszi meg pont az én halakat valaki, aki ugyanolyan rossz körülményekben akarja tartani.:(

Kerti tóba félek adni, mivel ott megint csak bármi történhet, kifogja a macska vagy bántja a többi hal.

Az állatkert egy új ötlet volt. Nem tudom bevennek-e, és hogy ott mennyire jó neki.

2018. aug. 14. 17:22
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Tó. Holnap lehet bemegy a boltba egy debil és vesz 30 literbe 3 at és szörnyű kínok között pusztul el a halad másik 2 szerencsétlen társával. :-(
2018. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Inkább egye meg macska / hal. Akkor nem szenved, az ammóniamérgezés kicsit rosszabb lenne neki.
2018. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a tóra szavazok.
2018. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!:DD
2018. aug. 14. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben szinte biztos, hogy olyan valaki veszi meg, aki nem fogja megfelelően tartani. Plusz lehet a 2x helyváltástól is megbetegszik.

Tóban talán van esélye.

2018. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én facebook-on megosztottam egy kerti tavas csoportban az aranyhalaimat (ők kifejezetten tavi aranyhalak) pont ugyanez miatt, és 1 órán belül több jelentkező is volt értük. :)
2018. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is adtam kerti tavas ismerősomnek aranyhalat,kb 4 éve.mondhatni él mint hal a vízbe nem lett semmi baja azota megnőtt
2018. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!