Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta (harcoshal) etetése?

Betta (harcoshal) etetése?

Figyelt kérdés
Van egy Betta halam. Vettem külön ennek a halfajnak szánt kaját, de nem tudom mennyit adjak neki. Volt a dobozon utasítás, de mindig azt látom hogy az akvárium alján a kövek között és felszínen ennivalót keres. Éhes lehet, vagy csak úgy úszkál. Az ennivaló kicsi (1-2 mm) vékony barna lapok. Megeszi, csak nem tudom mennyit adjak neki. Van valakinek tapasztalata?

#hal #etetés #betta #harcoshal #díszhal #hal etetése #Betta etetése
2018. szept. 3. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb nekik is a fagyasztott és élő eleség, ezek a száraz kaják csak kiegészítésnek jó heti 1-2 napon. Egyébként az elején ki kell tapasztald hogy kis mértékben adod neki, akár kézzel eteted, amikor látod hogy nem megy érte annyira nem adsz többet. Inkább kevesebbet adj mint többet.
2018. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bamboocha466 ***** válasza:
100%

A legjobb csak annyit adni neki amit 30-60 MP alatt elfogyaszt. És nem kell naponta kétszer etetni, elég egyszer. A legjobb ha heti egy éhezés napon is beiktatsz.


Mint az előttem író javasolta, a lemezes tap csak kiegészítő legyen, kapjon elö és fagyasztott eleseget. Pl tubifexet, fehér szunyoglarvat, vizibolhat.


Nem éhség miatt kutat a talajon, csak szeret szétnézni.

2018. szept. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem etetem mindig ugyanazzal a kajával, de hetente 2-3 napon szoktam. Máskor fagyasztott-szárított kaját adok neki. Csak kíváncsi lennék ki hogyan eteti.
2018. szept. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!