Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növényeket és más...

Milyen növényeket és más halakat ajánlottok Bettához?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, van egy 30 literes akváriumom (tető nélkül, de próbáljuk megoldani).1 db hím bettát szeretnék egyelőre mivel kezdőként nem akarok még szaporítani mert nem értek hozzá.Rengeteg oldalt néztem már a betta tartásáról de valamire még mindig nem kaptam választ.Sokan azt írják nekik elvan más hallal a bettájuk.Tehát az én kérdésem az lenne hogy milyen aljzatot válasszak neki milyen növényeket és más halakat ajánlottok.Tudom hogy kicsi az akvárium de pl. csigák, törpeharcsák elférnek nem?

2018. júl. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindjárt rádugranak a megszállottak, hogy felkészületlen vagy és ekkora akvárium állatkínzás
2018. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ugrunk rá képzeld kedves első válaszoló, egy 30 literes akvárium pont jó egy hím bettának. Maximum néhány csigát tudsz mellé rakni, viszont halat ekkora helyen nem. Egy 54-esben lehet megpróbálkozni egy kis raj panda coryval mert ők bírják a meleg vizet, de egyébként másnak kicsi az akvárium vagy túl meleg a víz. A tetőt old meg, most még nincs gond de ha jönnek a hidegek garantáltan megfázik.
2018. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinek nem inge, második.
2018. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt el szúrtad túl kicsi az nekik
2018. júl. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!