Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség guppy kérdésben?

Segítség guppy kérdésben?

Figyelt kérdés
Segítség! 09. 03. -án raktam össze a 60literes akváriumomat. Tegnap este vettem észre hogy valami dudor van a guppym hasán a két alsó úszója között ami ma reggelre mintha kifakadt volna és most lóg ki onnan valami vastagabb szál. Ahogy megláttam rohantam parakillért és egy egészet bele is raktam a vízbe. Hátha tudtok nekem segíteni mert már mindent elolvastam és sejtésem sincs hogy ez mi lehet?

2018. szept. 9. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Okés, egy mínusz kihúzva hogy érett víz. Na és? Max nem halnak meg, mert a szűrő gondolom nem érett, az ugyanúgy nem ért semmit, a tetejébe meg beleraktad a parakillt ami még egy érett szűrőt is kinyírt volna.


És beleraktál nulla hozzáértés nélkül összevissza halakat. A molly és a xifó 150 litertől való, xifó inkább 200. A molly melegebb vizet igényel. Nem párban tartandó halak hanem minimum háremben (1 hím 2-3 nőstény). Az anci 90 litertől mehet. A "házmesterhal" pedig corydoras, rajhal, egyedül állatkínzás szerencsétlennek az "élet" amiben tartod.


És bocs a hangnemért már elsőre (de végülis beigazolódott ami miatt így írtam, nem? nem néztél utána semminek), de minden nap van három ilyen kérdés és soha senkinek nem jut eszébe először utána nézni a halak igényeinek, utána beszerezni őket.


Szóval mint már írtam, de azt elengedted a füled mellett, hogy napi 15% vízcsere és így, hogy már tudom a halak mikéntjét tudom mondani, hogy a mollykat, xifókat, és a corydorast mindenképp ajándékozd el. Az anci szűkösen esetleg maradhat és kezdj el tanulni az akvarisztikáról, pl itt: [link]

2018. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja, az okoskodás nem segít a problémán...

Sajnos okoskodás helyett nem sikerült válaszolnod a kérdésekre, amivel konkrét segítséget lehetne nyújtani, azt a rettentő sok 12 kattintást se kikerült megcsinálni bruttó 40 másodperc alatt, amivel feltehetnél ide egy képet...


Csak a fölösleges kötekedés! Az megy!

Olvasd már vissza a saját kérdésed! Ha értesz kicsit is az akvarisztikához, szerinted az elsőre leírtakra mi a fenét lehetett volna írni?!

2018. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem ebbe még az is belefér, hogy valami rossz minőségű szárított kaja belesült és amit kidudorodni láttál az a végbélnyílása volt ahogy erőlködött kitolni a megvastagodott cuccot. Természetesen a kép jól jönne mert így csak találgatni lehet.
2018. szept. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
2018. szept. 10. 08:24
 15/15 A kérdező kommentje:
2018. szept. 10. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!