Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettának adhatok élő eleségkén...

Bettának adhatok élő eleségként kis guppi? Mármint újszülöttet persze nem mindig adnék nekik csak néha hogy vadászni tudjanak.

Figyelt kérdés

#guppi #Bettának #Berta ehet-e kis guppit
2018. szept. 17. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
adhatsz.
2018. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan.
2018. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. szept. 17. 14:21
 4/9 Bamboocha466 ***** válasza:

Régebben en is tettem be hozzá kis endler guppikat, de az enyém annyira lomha, hogy nem kapta el öket. Persze a tiéd lehet hogy ügyesebb, ekkor örülni fog a friss elesegnek.

Figyelj, nehogy nálad is megmaradjanak és elkezdjenek ott is szaporodni.

2018. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg keltess neki sórákot, azoknak jobban örülne.
2018. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen a sórák keltetésen én is gondolkodtam mivel a guppikat tenyésztem és jobb lenne nekik az kajának csak azt mondák hogy drága egy kicsit.Köszi a válaszokat!
2018. szept. 18. 20:35
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mennyire vagy türelmes és ügyes. Egy db halra számítva szerintem nem olyan drága és végül is nem annyira a jóllakatása hanem a vadászat okozta vitalitás a fontos. Viszont ha kicsit ügyeskedsz, utána olvasol és tengervízben kicsit nagyobb edényben kelteted és eteted is sikerülhet a felnevelésük, akkor már az egy adag petéből jelentős mennyiségű halkaja lesz ( a felesleg akár le is fagyasztható ha pusztulni látod az állományt). Az már nagy siker ha 5-6 mm nagyságot elérünk velük de akár a felnőtt méretig is mehetünk nagyobb halak esetében ( egyeseknek sikerült peterakásig nevelniük, nekem sajnos nem). Szóval a keltetés és nevelés egy kihívás, kiadós élő eleség és jó szórakozás is lehet egyben egy akvarista számára. Rengeteg írás és videó is van a sikeres felnevelésükről, talán érdemes elolvasni, megnézni. A vízibolhák nevelése is érdekes lehet és az igazán olcsó ill ingyenes ha magad gyűjtöd.
2018. szept. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
Kiváló élő eleség még a sokunk által utált levéltetű is, ha netán előfordul felétek.
2018. szept. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Lehet hogy bele kezdek de elötte akkor utána nézek és utána lesz ami lesz belőle
2018. szept. 19. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!