Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 98 literes akváriumba ez jó...

98 literes akváriumba ez jó kombináció?

Figyelt kérdés

6 hím guppi

6 zebradánió

3 vörös karcsú díszmárna

3 szifo

Ezek mellé mehet még valamilyen talajlako, esetleg hím plattik. Vannak bent most kis naphalak is, esetleg 1 pár maradhat, vagy adjam mindet a teknősnek?

Szűrő tetra ex 600 külső és aquael fan 2 plus belső szűrő.

36 W a világításom, az egyik fénycső fehéren, a másik rózsaszinesen világít. Növények:

Bacopa

Hólyagos vizikehely

Sok anubias

Sok crypto

1 nagyobb és 2 kisebb tő microsorum

1 echinodorus

Meg 6-7 szál átokhinár.

Talaj JBL manado. Napi 1.5 ml profito megy. Echinodorusnak meg átokhínárnak elég lesz, vagy nem?



2018. dec. 2. 23:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát pont az a fajta vagyok, aki minden fajnak utánanéz mielőtt megveszi, pl. mielőtt új madárfajt veszek 2-3x elolvasom az IDRE-n a róla szóló topikot. Ezeknek a halaknak is utánanéztem, s igy jött ki a 80 cm-nyi=80 liter hal + plussz a gőte az 100 liter(tudom, hogy nem annyi víztömeg van benne hanem csak kb 80,de belefér szerintem)

Ha rakok 6 márnát, s kiveszem a szifokat, akkor kb ugyanott vagyunk. (diszhal.info úgyis minimum 200 litert ír, bár szerintem az túlzás)

A gőte eddig is megvolt, csak 60 literben, ott is lett volna lehetősége feljönni szárazra, de sosem tette(götét pont hirtelen felindulásból vettem).

2018. dec. 4. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!