Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan rendezzem be az akváriu...

BeNce1805 kérdése:

Hogyan rendezzem be az akváriumomat?

Figyelt kérdés

Nemsokára lessz egy 600 literes akváriumom!

Az lenne a kérdésem, hogy valaki tudna e segíteni a halak összeállításában!?



2018. dec. 27. 02:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja és minek erős belső szűrő? Egy jó külső szűrő mellett nem igazán kell, max csak áramoltatáshoz, de amíg nem tudsz semmit a külső szűrőről felesleges beszerezni a belsőt.
2018. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Akitől az akváriumot kapom több éves tapasztalattal van az akvarisztikával kapcsolatosan, ő majd kiokosít!

A kérdésemre sajnos még mindig nem kaptam választ!

2018. dec. 29. 02:30
 13/20 Bamboocha466 ***** válasza:
100%

Dehát már kettő hasznos választ is kaptál. Úgymint:

,,Alul legyen a kavics, felette a víz."

Ill.:

,,Milyen a szűrő? Milyen típusú akváriumot akarsz? Így senki se fog tudni neked segíteni mert millió plusz egy variáció lehetséges."


De egyébként, akkor miert nem kérsz tanacsot a kiokosító ajándékozótól?...


Én egyébként nemrég szereztembe egy hasonló méretű akváriumot (nekem mondjuk sajnos fizetnem kellett erte), az előző tulaj 10 hím guppit, 10 amano garnelat, es 3 ancit tartott benne.

Dús növényzettel ez nálad is működő rendszer lehet...

Ez a millio+1 variaciobol megcsak a +1… a tobbi milliot meg senki sem fogja neked leirni.

2018. dec. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha az előző tulaj olyan okos, miért nem tőle kérdezed? Többször válaszoltunk hasznosan, de ennyi alapján amit te mondtál, nem lehet több választ kicsikarni? Te meg tojtál ránk hogy több infót írj az akváriumról, akkor én törjem magam hogy leírjak rengeteg variációt? Kérdezd az ismerősödet, de azzal a tudással amivel te vagy (a 10 liter+2 betta fűtés nélkül incidens) nem igen kéne nagyon vagánykodnod meg pökhendiskedned, hiába pontozol le.
2018. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A nőstény Bettát áttettem az 54 literesbe!


Guppik ,veliférák, mollyk, plattik, neonok mellé!


A 600 literest még járatom halak nélkül!


Hím Bettának szereztem egy 30l-est és egy automata fűtőt!


Így már jó?

2018. dec. 30. 16:41
 16/20 anonim ***** válasza:
Már a másik kérdésedhez is megírtam hogy fogd az egész 54 literes lakosságot és tedd át a 600 literbe, mert az is állatkínzás, amit ott művelsz ennyi és ilyen hallal.
2018. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Már ott is megírtam ,hogy 13 hal van benne!

Szerintem félreértettétek!

2018. dec. 31. 01:20
 18/20 anonim ***** válasza:
Te mit nem értesz azon hogy a halfajoknak amiket belepakoltál TÚL KICSI az akvárium? A minimum akváriumméret, aminél ilyen fajú halakat lehet tartani az olyan 150-200 liter mint írtam már.
2018. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Mivan?😂😂😂

A guppik neonok neked nagy halnak számítanak?

2018. dec. 31. 12:29
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem, de nagy kiúszótér kell nekik! Éppenséggel pont azt a két halat emelted ki, aminek elég lenne csisszesen az akvárium, mármint ha csak guppit, illetve csak egy kis raj neont tartanál benne, külön. De mi van a mollykkal meg veliférákkal? :D Pont azt nem emelted ki, mert tudod, hogy azoknak nagy akvárium kell, de még minket akarsz hülyének kihozni.

K*va gyorsan ajánlom hogy keresd ki a halaidat a keresőben, és kezdj el róluk olvasgatni: [link]

2018. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!